Ohlášky na neděli 8. října 2017

Dnes je 27. neděle v liturgickém mezidobí. Od 18 h. bude pravidelná nedělní adorace. Po všech bohoslužbách dnes probíhají volby do pastorační farní rady.
Zítra (v pondělí) po ranní mši svaté se koná úklid kostela.

Ve středu je nezávazná památka sv. Jana XXIII., papeže, v sobotu je nezávazná památka sv. Markéty Marie Alacoque, panny. Příští neděle bude 28. v liturgickém mezidobí.

Bohoslužby po celý týden budou podle obvyklého rozvrhu.

V pátek od 15:00 hod. bude v kině Scala přednášet astrofyzik Dr. Jiří Grygar na téma Pohledy do nebe. Podtitul: Co poznatky moderní astronomie napovídají pro náš život. Přednáška je přístupná bez předchozího přihlašování; pořádá ji brněnská Akademie třetího věku ve spolupráci s Biskupstvím brněnským.

Příští neděli (15. října) bude mít v našem kostele od 17:00 hodin přednášku o. Marek Orko Vácha na téma "Chuť žít". Všichni jste srdečně zváni. Vzhledem k tomuto programu nebude pravidelná nedělní adorace.

Dnes při mši sv. v 9 hodin budou požehnány a předány do užívání farnosti rekonstruované varhany v našem kostele. Za dokončené dílo jsme vděčni Bohu i všem, kteří k němu jakkoli přispěli, zvláště děkujeme našim farníkům za jejich dary na tento účel. V 10 hodin se dnes koná inaugurační koncert při příležitosti žehnání restaurovaných a rozšířených varhan.